Комп'ютерні IT курси професій в Києві

(067) 474 72 55
(050) 226 15 49
(067) 988 98 91

  Русский  українська 
  Блог/Новини

  Блог/Новини RSS 2.0

  Нові курси IT в Києві від Dialon.

  Нова унікальна можливість отримати IT освіту за мінімальний час і за доступними цінами, записавшись на курси IT в Києві.

  Курсы ITДля цього було розроблено принципово новий підхід до навчання програмування та IT-технологій, заснований на глибокому аналізі потреб ринку IT-персоналу України та реалій навчання у вітчизняних вузах за даними напрямками.

  В основі своїй даний підхід поєднує в собі варіативність і модульність, а також мультимовність написання коду, що дозволить вибирати тільки ті тренінги або курси, які дозволять Вам отримати необхідний обсяг навичок для працевлаштування як у вітчизняні та іноземні IT-компанії.

  На відміну від інших IT курсів і шкіл, які викладають матеріал починаючи від теоретичних основ програмування до поступового нарощування практичних навичок у учнів (не факт, що на таких курсах програмування взагалі встигають випробувати на практиці все теоретично отримані знання), на курсах IT Dialon вже з самого першого заняття Ви отримаєте свій перший "написаний руками код" або програмну "заготовку-прототип", який буде мати безліч реальних практичних варіантів його використання в більшому "програмному" виробі ". тобто принципи модульного і об'єктно-орієнтованого програмування закладений у саму розуміння структури і функцій об'єктів і процесів, що автоматизуються і повністю відповідає структурі і послідовності викладу навчального матеріалу.

  Рівень Вашої компетенції безпосередньо залежатиме від уміння швидко і лаконічно вирішувати на практиці цілком певні типові для IT-виробництва завдання.

  Саме за рахунок такого розумного розподілу часу, відведеного на освоєння курсу програмування, і за рахунок прив'язки блоку навчання до реальної спеціалізації на виробництві та досягається ефект швидкої і якісної, практично 100% -ої підготовки наших випускників.

  Ми Вам допоможемо у Вашому рішенні працювати в IT-компанії.
  Для цього в нашому навчальному центрі Dialon створені всі умови:

  • індивідуальний підхід до кожного (працюють досвідчені педагоги-фахівці-практики), фактично індивідуальне навчання в мікрогрупах
  • декілька викладачів на вибір, готові відповісти на Ваші запитання в будь-який зручний для Вас час
  • можливість відвідування курсів за індивідуальною програмою навчання у зручний для Вас час, на Вашому проекті
  • враховується кожен оплачений Вами годину, "заняття не пропадають"


  Навчені нами фахівці не тільки працюю в аутсорсингових компаніях України, а й створили власні IT-команди і успішно реалізують свої IT-проекти

  Будемо раді навчити і Вас!

  Чекайте анонсу нового набору
  на курси IT Діалон в найближчі дні.

  Автор: Батрак Олена Юріївна

  Наша веб-сторінка отримала нову систему пошуку!

  Наша веб-сторінка отримала нову систему пошуку!

  З метою поліпшення внутрішньої навигації нашого веб-сайту спеціалісти компанії встановили нову систему пошуку! Система значно спростить пошук послуг. Залишайтесь з нами!

  Учбовий центр діалон оголошує початок чергової акції!

  Учбовий центр діалон оголошує початок чергової акції!

  В період з 12.02.2016 по 31.05.2016 року усі студенти учбового центру отримують в подарунок сертификат номіналом 300 грн., який надає право на отримання знижки на послуги вэб-студії Діалон в розмірі номіналу сертификата. Сертификати дійсні до 31.12.2016 року.

  Вчися у нас і отримаєш свій веб-сайт по закінченню навчання!

  Навчальний центр Діалон оголошує про початок набору на спеціальний курс основ веб-дизайну. Ключовою особливістю даного курсу є виконання слухачами випускної роботи у вигляді реального сайту-візитки. Ми пропонуємо отримати реальні знання в області HTML-верстки, CSS для оформлення сайтів і запустити свій перший інтернет-проект під керівництвом досвідчених професіоналів веб-студії Dialon. Приклад випускної роботи нашої слухачки.

  Чекаємо вас в наших аудиторіях!  Зимня школа компьютерного дизайну від Навчального центру Діалон

  индивидуальное обучение по цене группового

  У період з 15.01.2016 в Навчальному центрі "Діалон" - Акція!
  Записавшись на навчання в групі Ви зможете навчатися ІНДИВІДУАЛЬНО
  (
  за індивідуальним графіком і програмою),
  а заплатите за ціною групового навчання =)

  Тільки до 01.03.2016

  Изменились цены на обучение программированию

  Запишись на обучение программированию и получи портфолио Твоих разработок и Сертификат специалиста

  Учебный центр "Диалон" объявляет набор на индивидуальное обучение программированию - курсы Delphi, C++, SQL, OpenGL, C#. Стоимость обучения 2400 грн. за 24 академических часа индивидуальной работы с преподавателем.


  Запись по телефону (067) 988 98 91
  у старшего преподавателя Евгения Анатольевича.

  Начинается обучение по курсу Дизайн образа в одежде

  Приглашаем присоединиться к обучению в минигруппе
  по курсу "Дизайн образа"


  Целью курса является развитие творческих навыков и умения работать с линией, формой, цветом, созданием первичных эскизов, передать основной замысел, идею произведения наиболее ясно и убедительно с помощью такого мощного инструмента как  "!компьютер + программа для дизайнера одежды".

  В процессе обучения Вы научитесь создавать эскизы одежды не только на бумаге, но и на компьютере: в программах Photoshop и Illustrator. Обучение адаптировано к умениям совсем начинающих пользователей компьютера.
  Это даст Вам возможность изучить компьютер "с нуля", научиться рисовать и подавать Ваши идеи в одежде на компьютере для создания накопления и тиражирования Ваших идей, а осуществлять более удобное и быстрое общение с Вашими возможными заказчиками.


  Начало обучения  1 декабря 2013 года.

  Длительность обучения  - 3 месяца.


  По окончанию обучения выдается
  сертификат дизайнера эскизов одежды на компьютере.
  Возможно трудоустройство.


  Получить дополнительную информацию и записаться можно по телефонам:
  (044) 494 72 55

  (067) 474 72 55

  (050) 226 15 49


  Подробнее смотри по ссылке: http://dialon.kiev.ua/product/dizajn-obraza/


  Опануй безкоштовно розмовну англійську за 16 годин.

  Бесплатное обучение разговорному английскому он-лайн

  Вашій увазі пропонується
  безкоштовне он-лайн навчання англійській мові
  за оригінальним методом Дмитра Петрова.

  Навчання займе мінімум часу - всього 16 годин.

  Перейди на сторінку з уроками і навчайся безкоштовно.

  Успіхів Вам на шляху до досконалості!

  Експедиція "Сильні духом"

  Заканчивается регистрация участников в экспедицию "Сильные духом"

  До початку другого заїзду
  в дитячий туристичний табір "Привал" - експедицію "Сильні духом"
  залишилося всього 10 днів.

  Поспішайте відправити заявку на участь в цій дивовижній пригоді,
  де кожен отримає те, за чим відправився в шлях -
  хто хороших і вірних друзів,
  хто випробування волі і характеру,
  а хто і подорож в романтичну казку,
  яку дарує нам природа.

  Одне можна точно стверджувати:
  всі учасники цього літнього дитячого туристичного відпочинку
  отримають заряд бадьорості і здоров'я на рік вперед!

  Чекаємо Ваших дзвінків за телефоном:
  (050) 469 21 47 (Михайло)
  або
  оформите заявку в експедицію "Сильні духом",
  зареєструвавшись у нас на сайті.

  Відкрий самого себе. Поради Леонардо да Вінчі.

  Відкрий самого себе

  Відкрити самого себе – означає пробудити своє серце. Його прояви – безмежні і багатогранні: ти раптом виявляєш, що в тобі живе художник, поет, музикант, філософ, психолог, невтомний шукач пригод і чуйна, любляча, розуміюча людина – все разом!

  Це прекрасно знав великий Леонардо да Вінчі, який мав усі властивості яскравої індивідуальності, – недаремно його називають ідеальною людиною епохи Відродження. Він був усебічно розвиненою і гармонійною особистістю, однаково вільно почував себе у сфері мистецтва, науки і філософії. Його інтереси поширилися на багато сфер пізнання і творчості.

  Великий Майстер може нас багато чому навчити, адже шліфувати свого генія йому допомагали прості вправи, які доступні й нам. Судячи зі щоденникових записів, неординарну людину від звичайної відрізняє лише одне: «Звичайна людина дивиться, але не бачить, слухає, але не чує, торкається, але не відчуває, їсть, але не відчуває смаку, рухається, але не відчуває свого тіла, вдихає повітря, але не чує ні неприємних ароматів, ані приємних, і говорить, не думаючи».

  Неординарна людина не сліпа і не глуха в усіх значеннях слова. Вона жива, жива по-справжньому, тому що її серце помічає і відгукується на все, що наш холодний розум і фізичні органи чуттів не помічають або не вважають вартим уваги.

  Їй притаманна особлива чуттєвість, сприйняття і розуміння, адже серце дає можливість не лише розмірковувати, але й проживати. Вона не просто грає, слухає чи творить музику, а проживає її – щоразу по-новому. Її вірші, картини, слова, ідеї і роздуми ніколи не є плодом тільки розуму чи уяви – вона вистраждала їх, вона довго шукала і пережила чимало невдач.

  Вона знає, що люди, звірі, рослини, предмети і явища мають душу, що все у цьому світі сповнене глибокого змісту – і це не красиві слова, а досвід, набутий у спілкуванні з усім сущим – від серця до серця. Все стає частиною її внутрішнього світу, її душі, яка ніколи не буває пустою, а завжди чимось наповнюється.

  Неординарна людина не може бути байдужою і холодною. Вона не відсторонений і пасивний спостерігач, а учасник того, що відбувається. Як же інакше?

  Цей особливий підхід до життя, людей, природи, Всесвіту, до деталей та нюансів, які на перший погляд є незначними, простежується не лише у картинах Леонардо, але і в його винаходах, музиці, віршах, філософських роздумах і навіть у кулінарних рецептах, у всіх фактах його біографії. Деякі сучасні автори, беручи за основу записи і методики Леонардо, навіть виділяють принципи формування гармонійної, багатогранної, творчої особистості.

  Кожний із цих принципів не раз був пояснений і визначений – яскраво і образно – у щоденниках маестро, його малюнках і картинах. Вони дивовижно схожі на ті поради, які дають багато видатних людей. Ось лише деякі із них – раптом знадобляться.

  Як відкрити самого себе

  1. Підтримуй у собі потребу вчитися. Нехай жага пізнавати, розширювати свій світогляд, рости і ставати кращим ніколи не буде втамованою – це джерело нових відкриттів, шансів, які не можна пропускати, якщо ти хочеш змінити свою долю. Вчитися ніколи не пізно і завжди є чому: завжди є те, що можна вдосконалювати і у всьому можна відкривати нові грані. «Подібно до того, як залізо вкривається іржею через незастосування, а застійна вода пліснявіє і псується, на морозі перетворюючись на лід, так і розум наш використовується даремно, якщо ми не знайдемо його необхідного застосування», – писав Леонардо. Філософи радять прагнути не лише до знань, а й мудрості – шукати смисл, основні принципи, ключі пізнання. Адже, як говорив Гельвецій, «знання деяких основних принципів легко компенсує незнання деяких фактів.»

  2. Шукай не успіху, а сенсу життя. Дуже важливо знати, заради кого і чого ти живеш, і ще більш важливо знати, заради кого і чого варто жити. «Повір у той факт, що є заради чого жити, і твоя віра допоможе цьому факту здійснитися», – радив Уільям Джеймс. А Еріх Фром писав: «У житті немає іншого сенсу, окрім того, який людина сама надасть йому, розкриваючи свої сили, живучи плідно». Про це ж розповідає одна повчальна притча про трьох людей, які будували собор у Шартрі:
  Якось мандрівник зустрів працівника з важким, навантаженим цеглою візком і спитав його: «Що ти робиш?» – «А ти не бачиш? – відповів той – Везу цеглу». Пройшовши ще трохи, чоловік побачив іншого робітника, який котив такого ж візка, і повторив своє запитання. У відповідь він почув: «Заробляю собі на хліб». І знову мандрівних зустрів робітника з візком і поцікавився, що той робить. «Будую Шартрський собор», – була відповідь.

  3. Не втомлюйся ставити собі важливі запитання і не поспішай одразу відповідати на них – нехай саме життя і твоє серце підкажуть відповідь, тоді вона буде перевірена власним досвідом і підтверджена тими, хто пройшов цей шлях.
  Склади список найважливіших і найактуальніших для тебе питань. Цікаво, про що більшість із них? Про справи? Гроші? Розваги? Людські стосунки? Сенс життя? Призначення? Таким чином ти швидше зрозумієш, які твої критерії, цінності і пріоритети, і суди сам – чи втратив ти себе, чи все ще «тримаєшся на плаву»? Це важливо, оскільки те, що постійно турбує наш розум і серце, надзвичайно точно відображає наше призначення і суттєво впливає на якість нашого життя і, як не дивно, визначає нашу долю. Звертай особливу увагу на питання, які починаються з таємничого слова «чому», адже «хто знає, заради чого йому варто жити, той винесе майже будь-яке «як»» (Фрідріх Ніцше).

  4. Не піддавайся рутині, інерції, пасивності, розбивай стереотипи, міняй старі звички, позбувайся упереджених думок. Вчись у всьому бачити різні сторони, простежуй взаємозв’язки і глибинну спорідненість, які існують між різними явищами. Шукай неординарного розв’язку будь-якої проблеми, дай волю своїй інтуїції та уяві. Не забувай, що геніальні ідеї завжди прості і найчастіше приходять несподівано, не коли їх чекаєш, сидячи за робочим столом, а коли ти спокійний і натхненний.

  5. Навчайся у природи – вона підкаже все, що потрібно.
  Ідею прекрасної спіральної драбини для королівського замку Блуа Леонардо побачив у хвилястих завитушках морських мушль, які збирав на північно-західному узбережжі Італії. Розроблюючи конструкцію духового музичного інструмента подібну до блок-флейти, він враховував особливості людської гортані, які до цього вивчав. У більш близьку нам епоху Олександр Греям Белл, намагаючись створити діючу модель людського вуха, винайшов телефон.

  6. Знай, що немає перешкод, які неможливо подолати
  Марк Аврелій говорив, що з людиною не відбувається нічого такого, чого б не було сил винести. В тебе є такі чесноти, таланти і сили, які можуть розкритися лише коли ти подолаєш труднощі і переступиш поріг власних обмежень.
  І не драматизуй: твої недоліки, слабкості і проблеми не такі страшні, як здається. Пам’ятай, що від них є одні диво-ліки – почуття гумору. «Жалітися на неприємну річ – це подвоєння зла, сміятися над ним – знищення його», – говорив Конфуцій.

  7. Пам'ятай, що найбільше твоє багатство – це доброта серця, здатність віддавати те краще, що маєш, і нічого не вимагати натомість, адже дарувати – це радість, це природний стан людини. «Якщо ви зробили добро, добро буде зроблено вам. Ваше майбутнє принесе вам стільки удач, скільки добра ви зробили у минулому і теперішньому»; «Якщо бідна людина перед тобою у великому боргу, розділи її борг на три частини. Перші дві пробач йому одразу, а третю залиш, але скажи, що він поверне її, коли зможе. Лише так ти знайдеш істинний життєвий шлях», – радили єгипетські жерці. «Турбуючись про щастя інших, ми знаходимо своє власне», – стверджував Платон.
  Стався уважно і турботливо до людей, які тебе оточують. Не звертай увагу на недосконалість численних «масок», намагайся роздивитися те, що за ними ховається – їх душу і серце. Кожна людина може чомусь тебе навчити. «Я обов’язково знаходжу собі наставника у кожному із двох моїх супутників. Я обираю те, що є в них доброго і слідую цьому, а недоброго я уникаю», – говорив Конфуцій.

  8. Шукай друзів і споріднені душі, а також бережи ті зв’язки, які тебе з ними пов’язують як зіницю ока, адже «ми дишемо на повні груди лише тоді, коли зв’язані з нашими братами і в нас є спільна мета; і ми знаємо з досвіду: любити – означає не дивитися один на одного, любити – означає дивитися в одному напрямку. Товаришами є лише ті, хто в одній зв’язці, як альпіністи, здійснюють сходження на одну й ту ж вершину, – так вони і знаходять один одного. А інакше у наш вік – епоху комфорту – чому нам так відрадно ділитися у пустелі останнім ковтком води?» (Сент-Екзюпері).

  9. Не припиняй відкривати для себе любов, адже «якщо хочеш, щоб тебе любили, – люби» (Сенека). Любов підносить, відкриває краще у тобі. Вона збагачує і наділяє властивістю по-новому бачити світ: «...увесь Всесвіт розростається вшир і вглиб, осяюється блиском тих цінностей, які бачить лише той, хто любить. Адже добре відомо, що любов робить людину не сліпою, а зрячою» (Віктор Франкл). «Завдяки любові, яку люди відчувають до тебе, твоя справа може продовжуватися вічно», – учив мудрий фараон Мерікара.

  10. Вчися бачити, чути і відчувати серцем, вбирай у себе і запам’ятовуй. Спілкуйся «від серця до серця». Намагайся почути голос усього сущого – голос тиші, голос крапельки роси, яка іскриться на сонці, голос зірки, яка мерехтить на небі, голос очей коханого, які світяться... Здіймайся у своїх думках понад жорстокими реаліями, не будь цинічним, надто приземленим. «Все мине. Страждання, муки, кров, голод і мор... А ось зірки залишаться, коли й тіні наших тіл і справ вже не буде на землі... Так чому ж ми не хочемо звернути до них свій погляд?» (М. Булгаков); «Якщо хочеш побудувати корабель, то не збирай своїх людей для того, щоб здобути дерево, підготувати інструменти і розподілити роботу, а навчи їх тужити за нескінченними морськими просторами» (Сент-Екзюпері).

  11. Лови миті щастя і не шукай його дуже далеко: воно поруч! «Уявіть собі істинного цінителя музики, який сидить у концертній залі, поглинаючи благородне звучання улюбленої симфонії. Він охоплений таким самим емоційним трепетом, який ми відчуваємо перед надзвичайною красою. Спробуємо тепер запитати його у цей момент, чи має його життя смисл. І він обов’язково відповість, що, дійсно, варто жити хоча б заради того, щоб пережити подібний момент духовного екстазу. Із ним погодився б і Віктор Франкл: «велич життя може бути виміряна величчю моменту».

  12. Мрій не теоретично і не абстрактно. Намагайся втілити свої мрії. Не чекай від інших того, що можеш зробити сам. «Людина, якій пощастило, – це людина, котра зробила те, що інші лише збиралися зробити» (Фенар).
  Наважуйся і вирушай у шлях, відкривай нові далі і пам’ятай, що «той самий Мюнхаузен» живе й у тобі! Нехай твоїм девізом стануть слова Володимира Висоцького:

  Серед непройдених шляхів –
  Один шлях мій!
  Серед нездоланих вершин –
  Одна – за мною!

  Джерело статті: сайт Новий Акрополь

    1   2   3   наст >>