Комп'ютерні IT курси професій в Києві

(067) 474 72 55
(050) 226 15 49
(067) 988 98 91

  Русский  українська 
  Блог/Новини

  Блог/Новини RSS 2.0

  Нові курси IT в Києві від Dialon.

  Нова унікальна можливість отримати IT освіту за мінімальний час і за доступними цінами, записавшись на курси IT в Києві.

  Курсы ITДля цього було розроблено принципово новий підхід до навчання програмування та IT-технологій, заснований на глибокому аналізі потреб ринку IT-персоналу України та реалій навчання у вітчизняних вузах за даними напрямками.

  В основі своїй даний підхід поєднує в собі варіативність і модульність, а також мультимовність написання коду, що дозволить вибирати тільки ті тренінги або курси, які дозволять Вам отримати необхідний обсяг навичок для працевлаштування як у вітчизняні та іноземні IT-компанії.

  На відміну від інших IT курсів і шкіл, які викладають матеріал починаючи від теоретичних основ програмування до поступового нарощування практичних навичок у учнів (не факт, що на таких курсах програмування взагалі встигають випробувати на практиці все теоретично отримані знання), на курсах IT Dialon вже з самого першого заняття Ви отримаєте свій перший "написаний руками код" або програмну "заготовку-прототип", який буде мати безліч реальних практичних варіантів його використання в більшому "програмному" виробі ". тобто принципи модульного і об'єктно-орієнтованого програмування закладений у саму розуміння структури і функцій об'єктів і процесів, що автоматизуються і повністю відповідає структурі і послідовності викладу навчального матеріалу.

  Рівень Вашої компетенції безпосередньо залежатиме від уміння швидко і лаконічно вирішувати на практиці цілком певні типові для IT-виробництва завдання.

  Саме за рахунок такого розумного розподілу часу, відведеного на освоєння курсу програмування, і за рахунок прив'язки блоку навчання до реальної спеціалізації на виробництві та досягається ефект швидкої і якісної, практично 100% -ої підготовки наших випускників.

  Ми Вам допоможемо у Вашому рішенні працювати в IT-компанії.
  Для цього в нашому навчальному центрі Dialon створені всі умови:

  • індивідуальний підхід до кожного (працюють досвідчені педагоги-фахівці-практики), фактично індивідуальне навчання в мікрогрупах
  • декілька викладачів на вибір, готові відповісти на Ваші запитання в будь-який зручний для Вас час
  • можливість відвідування курсів за індивідуальною програмою навчання у зручний для Вас час, на Вашому проекті
  • враховується кожен оплачений Вами годину, "заняття не пропадають"


  Навчені нами фахівці не тільки працюю в аутсорсингових компаніях України, а й створили власні IT-команди і успішно реалізують свої IT-проекти

  Будемо раді навчити і Вас!

  Чекайте анонсу нового набору
  на курси IT Діалон в найближчі дні.

  Автор: Батрак Олена Юріївна