Комп'ютерні IT курси професій в Києві

(067) 474 72 55
(050) 226 15 49
(067) 988 98 91

  Русский  українська 
  Блог/Новини

  Запрошуємо до співробітництва з Европою!

  дізнатися про навчання в Діалон докладно

  Про навчальні центри DIALON

  Авторизованный учебный центр

  У нас недороге, але якісне навчання.
  Високий професіоналізм викладачів.
  Пробне безкоштовне заняття.
  Передоплата всього лише 100 грн.
  Групи до 6-и осіб.
  Часткова форма оплати.
  Існує система постійних знижок.
  Сприятлива атмосфера і комфортні умови.
  Ми працюємо по вихідних.
  Документальне оформлення навчання.

  Навчальні центри «Діалон» працюють з лютого 1998 року, і об'єднали колективи професійних викладачів у різних галузях знань, люблячих свою професію і готових передавати свої знання учням. Викладацькі склади наших навчальних центрів - це фахівці-практики, постійно вдосконалюють навчальні програми курсів і розробляють нові методики, відповідні сучасним професійним вимогам. Список пропонованих нами курсів не обмежується вивченням основ тієї чи іншої професії - з нами Ви можете підвищувати свої знання, кваліфікацію і освоювати нові комп'ютерні програми. Навчання на курсах та тренінгах наших навчальних центрів у Києві та інших містах України- це додаткову професійну освіту, подтверждаемое дипломами та сертифікатами встановленого зразка, знаннями і вміннями, що дають можливість перспективного працевлаштування.

  Наші сертифіковані педагоги не тільки мають досвід викладання в профільних ВУЗах, але і є діючими професіоналами-практиками в своїй галузі.

  Нами накопичено досвід навчання - більше 15 років і більше 10 000 навчених випускників.

  Ми постаралися створити всі необхідні умови для Вашого професійного зростання.

  Воліємо працювати індивідуально,
  тому навіть в групі навчаємо з індивідуальним підходом і за індивідуальним графіком, відповідаємо за результат кожного.

  Гарантуємо отримання якісних і реально затребуваних навичок за обраною Вами професії.


  10 ПРИЧИН ОБРАТИ НАВЧАННЯ DIALON.  1. Вже більше 18 років на наших курсах і тренінгах ми говоримо правду про Ваші можливості, реальні перспективи і допомагаємо Вам професійно вирости в області інформаційних комп'ютерних технологій. Викладачі наших навчальних центрів не тільки фахівці-практики, а й досвідчені педагоги, здатні знайти індивідуальний підхід до кожного, незалежно від віку, початкового рівня підготовки і ступеня навченості, з тим, щоб передати свій досвід і сформувати в учня якісні знання та навички.

  2. Навчальні центри та курси професій "Діалон" в Києві надає можливість курсових і тренінгових занять за гнучким графіком і за індивідуальною програмою навчання для кожного нашого абітурієнта. І все це за ціною занять в групі !!!. Фактично, Ви отримуєте особистого репетитора за невелику ціну.

  3. Викладачі-практики навчальних центрів "Діалон" навчать Вас вирішувати реальні завдання, вирішення яких восстребованних на ринку праці, а також підкажуть і допоможуть Вам у працевлаштуванні.

  4. Система навчання "Діалон" з унікальними методиками викладання, навчання на реальних проектах і стажування в реальних компаніях зроблять гарантованої перспективу Вашого працевлаштування.

  5. Зручне розташування навчальних центрів, сучасна технічне оснащення і комп'ютерна допомога наших технічних фахівців дозволить Вам підвищити кваліфікацію, отримати знання і виховати навички коректної роботи з комп'ютерними програмами в оптимальний термін і без відриву від Вашої безпосередньої діяльності.

  6. Навчаючись на наших тренінгах та курсах є можливість отримати реальні навики і знання, створити портфоліо робіт, отримати сертифікати та дипломи як результат навчання в нашому Навчальному центрі. Ми співпрацюємо з багатьма ВНЗ, де наші навчаються можуть претендувати на пільговий вступ.

  7. Можливість тривалого тренінгового курсового комп'ютерного навчання за індивідуальною програмою і за індивідуальним графіком створить можливість систематичного підвищення Вашого рівня знань та навичок до актуального для того, щоб знайти роботу, збільшити рівень Вашої заробітної плати або для організації своєї роботи на дому.

  8. Дистанційна форма навчання дозволяє навчитися на власному комп'ютері, перебуваючи вдома, в будь-якому регіоні України. Виконуючи завдання курсової тренінгової професійної підготовки на комп'ютері і завдяки віддаленої допомоги наших викладачів можна недорого отримати реальні практичні навички виконання роботи на комп'ютері. Потім Ви отримуєте запрошення здати іспит для підтвердження свого професійного рівня в наших навчальних центрах.

  9. Великий вибір напрямів комп'ютерного навчання наших навчальних центрів дозволяє вибрати професію, курс, блок навчання для отримання знань і навичок з обраної вузької комп'ютерної спеціалізації різних восстребованних напрямів навчання.

  10. Різноманіття форм проведення комп'ютерного навчання в нашому навчальному центрі дозволяє кожному абітурієнту знайти свого викладача, свій індивідуальний варіант проведення занять із запланованим гарантованим результатом за доступною ціною.

  Комп'ютерні курси дизайну для дітей Київ. Курси тестування. Курси фотошоп ілюстратор Київ. Фотошоп курси. Курси програмування. Програма Навчання. Навчальні тренінги і програми. Як навчитися шити. Відгуки про курси. Курси Вокзальна Печерська Олімпийська. Курси Київ Солом'янський район. Навчання модельєрів. Курси комп'ютера в Києві. Курси Діалон. Діалон курси.